Fotoreport: Exots v klubu na Rampě úspěšně pokřtili své debutové album Originální už tady byli

V pátek 21. října vystoupila v jabloneckém klubu Na Rampě mladá kapela Exots, aby pokřtila své debutové album Originální už tady byli. Předskokanem byla kapela z Moravské Třebové, Last Time, naopak po výstupu Exotů návštěvníky klubu toužící po tvrdší hudbě potěšila liberecká hardcorová kapela Attic Vanity.

Křest Exots Křest Exots Křest Exots

Po přibližně půlhodinovém vystoupení Last Time (první fotka) následoval již koncert hvězd večera, nadějných jabloneckých Exots. Ti převedli vynikající show a publikum přivedli jaksepatří do varu. Přibližně v půlce vystoupení přišla řada na křest alba, toho se ujal sám provozovatel klubu Na Rampě, Martin Bauer. Po několika dalších písních došlo i na soutěž o desku.

Křest Exots Křest Exots Křest Exots

Po nich přišel na řadu liberecký hardcore. Oproti Exotům se v sále udělalo trochu volněji, fanouškům tvrdší hudby však Attic Vanity přinesli také skvělé vystoupení, a tak ti co zůstali rozhodně neprohloupili. Zbytek se přesunul o kus vedle na bar.

Na Rampě v Jablonci to včera rozhodně žilo. Exots umějí udělat strhující show a publikum jim to vrátilo naprosto výbornou atmosférou v sále. Nezbývá tak než se těšit, čím nás tato mladá jablonecká kapela překvapí příště.

Více fotografií z koncertu najdete ve fotogalerii na Rajčeti, nebo na našem facebooku.