Soutěž: Crossover Sickfest vol. 5

Soutěž: Crossover Sickfest vol. 5

Pátý CROSSOVER SICKFEST (CSF) se nezadržitelně blíží a jelikož si tato akce získává čím dál více pozornosti a hlavně fanoušků, z čehož máme upřímnou radost, přinášíme vám ve spolupráci s pořadatelem soutěž o 5 lístků na tento festival, který se koná v sobotu 6. října 2012 v RC Rokle v Bzí u Železného Brodu! Headlinerem pátého CSF je rakouská metalcore banda SHOWYOURTEETH, která má kontě dvě úspěšná alba a hraní s takovými hvězdami jako např. Enter Shikari či Terror. Z českých kapel se představí brněnští powermetalisté EAGLEHEART, českolipští SCREAM OF THE LAMBS (hardcore/metal), CRIONIC z Přelouče (crossover) a stále populárnější jičínská KILLERPANDA (crossover) v čele s dvoumetrovým zpěvákem Hynechkem.

CROSSOVER SICKFEST má mezi muzikanty i fanoušky skvělé renomé a to především díky bezchybné organizaci akce. „CSF je srdeční záležitost a nápad mé milé manželky Leony, Lookajdy, mě a kamaráda Pavla Tlacha z o. s. F.A. KING CREW, se kterým ho pořádáme. 6. října 2012 nás čeká už pátý ročník a rádi bychom opět přivezli to nej z tuzemské klubové scény plus zahraničního hosta. Hrály u nás bandy jako ATARI TERROR, SATISFUCKTION, CRUADALACH, X CORE, SEVEN, AREA CORE a minule poprvé i rakouský metalcore spolek RED SQUARE SCENARIO, který sokolovnu ve Bzí u Železného Brodu (nyní pojmenovanou RC Rokle) dokonale rozsekal. Návštěvnost festu se standardně pohybuje kolem 250 – 300 hlav, což vzhledem k tomu, že u nás nehraje žádný revival ani pivní bigbít je považováno za raritu mezi kuriozitami. Na akci ve finále pracuje 25 lidí a proto můžeme kapelám zajistit nadstandardní servis po celou dobu pobytu u nás. O techniku se starají naši bedňáci a bandy se můžou v klidu připravovat na vlastní vystoupení v backstage plné různého občerstvení včetně pivka a vína. Pro kapely je zajištěna i večeře či prodej merche slečnami z naší Crew. Pokud jde o celkové prostředí v klubu, už týden před konáním jezdí naši kluci zvelebovat celý sál a v den konání je to sakra znát, což ocení všichni přítomní. Zásadní je i finanční pomoc drobných sponzorů a Města Železný Brod, které pochopilo, že když se někde na vsi sejdou tetované, vlasaté a jinak „neobvykle“ vypadající osoby, nemusí to hned znamenat útok a plenění příbytků spořádaných občanů. Akce probíhá naprosto bez problémů a naše vztahy s místními jsou nadstandardní. Rádi Vás přivítáme 6.10.2012 na pátém a 13.4.2013 na šestém pokračování akce CROSSOVER SICKFEST,“ říká o akci jeden z pořadatelů Aleš Petráček (celý rozhovor najdete zde).

VÝHERCI SOUTĚŽE O 5 VSTUPENEK NA CROSSOVER SICKFEST VOL. 5:

Lenka Bardynová
František Bóhm
Marcela Smrčková
Jiří Müller
Lukáš Kolek

Blahopřejeme! Každý z vylosovaných získává 1 vstupenku na CROSSOVER SICKFEST VOL. 5. Výherci si svou výhru mohou vyzvednout na místě v den konání festivalu u hlavního vstupu (s sebou doklad totožnosti).

Fotogalerie: 
Crossover Sickfest vol. 4 - foto: Dagmar Gallyasová
Crossover Sickfest vol. 4 - foto: Dagmar Gallyasová
Crossover Sickfest vol. 4 - foto: Dagmar Gallyasová