V sobotu ve Vlaku oslavíme 4 roky existence webu

Tento rok byl pro LBCMUSIC rokem velkých změn. Ne vždy šlo všechno tak, jak jsme chtěli, ale přesto jsme dosáhli téměř všech cílů, které jsme si loni touto dobou vytyčili. Začátkem roku jsme začali pracovat na nové verzi webu, v jeho polovině jsme došli do fáze, kdy padaly i úvahy o ukončení naší činnosti, ale díky několika nadšencům, kterým není liberecká hudební scéna lhostejná, jsme stále tady a vypadá to, že nějaký ten rok ještě budeme :-)

Stalo se již tradicí, že první víkend po výročí Sametové revoluce slavíme narozeniny webu v klubu Vlak na harcovských kolejích v Liberci. Ani letos tomu nebude jinak a tímto bychom Vás, příznivce našeho webu a hudební scény Liberecka, rádi pozvali na akci 4 ROKY LBCMUSIC.CZ, která se koná v sobotu 19. listopadu v klubu Vlak a kde letos vystoupí čtyři kapely – Attic Vanity, Just Over, Kohout plaší smrt a My Funeral (host z Bystřice pod Hostýnem).

Letos jsme vybrali kapely opravdu napříč hudebními styly. Nechtěli jsme opakovat žádnou kapelu z předchozích ročníků (i když bychom rádi). Každá z těchto čtyř kapel je něčím zajímavá a věříme, že jako celek to v sobotu vše zafunguje, všichni se dobře pobavíme a zakalíme stejně jako loni a předloni. Možná, že směs hardcoru, hip-hopu a punk-rocku, je pro někoho nestravitelná. Pro nás je ale tato kombinace přesným odrazem toho, o co se zde léta snažíme – totiž o spolupráci a vzájemný respekt mezi kapelami a fanoušky na liberecké hudební scéně. Na scéně, kde to nikdo nemá lehké, ať už hraje rock, punk nebo hip-hop. Pokud se nebudeme všichni navzájem respektovat, nikdy se naše scéna neposune dál. 4 ROKY LBCMUSIC.CZ je přesně ta akce, která se o to pokusí.

Chcete-li podpořit naši snahu a pokud souhlasíte s tím, že spolupráce a respekt je to nejdůležitější, co naše scéna potřebuje, přijďte v sobotu 19. listopadu do Vlaku a dokažte svou přítomností, že Liberec už není město, kde kdysi umřela kultura a kde lidi zajímá jenom sportovní dění a leták ze supermarketu. Pojďme lidem ukázat, že hudební scéna má v Liberci své pevné místo a dostatečný počet fanoušků na to, aby se jí společnost a média začala věnovat mnohem více, než tomu bylo doposud.

Pojďme se bavit hudbou a vykašleme se na žánrové a jakékoli jiné předsudky! V sobotu 19. listopadu se přesně o tohle pokusíme – jak to vše dopadne, záleží už jen na VÁS!!!

4 ROKY LBCMUSIC.CZ

Sobota 19. listopadu 2011 od 20 hod.

Klub Vlak (harcovské koleje Liberec, blok A)

VYSTOUPÍ KAPELY:

ATTIC VANITY
post-hc / Liberec - http://bandzone.cz/atticvanity

JUST OVER
punk-rock / Liberec - http://bandzone.cz/justover

KOHOUT PLAŠÍ SMRT
punk / Liberec - http://bandzone.cz/kohoutplasismrt

MY FUNERAL
hardcore-emo / Bystřice pod Hostýnem - http://bandzone.cz/myfuneral

Attic Vanity a My funeral na akci vystoupí v rámci turné "Live Life 2011".

VSTUP: 50,- Kč

Akce na alkohol:
RUM za 15,- Kč
VODKA za 15,- Kč

Událost na facebooku

4 ROKY LBCMUSIC.CZ