Zimní mini Fryyfest 2012

Zimní mini Fryyfest 2012

Občanské sdružení Fryyfest představuje Zimní mini Fryyfest. Jedná se již o druhý ročník mini Fryyfestu, který má být méně masivní alternativou k letnímu Fryyfestu, jehož čtyři ročníky proběhly v Novém Městě pod Smrkem v letech 2009 – 2012. Letní festival Fryyfest přivítal za celou dobu své existence řadu kapel z české scény (Kreyson, Vitacit, Lenka Dusilová trio, Škwor, Kurtizány z 25. Avenue, Imodium, Argema, Turbo, Olga Lounová, Lokomotiva Planet, atd.) a také ze zahraniční scény (Tublatanka, Illuminandi, Seventh Avenue, HB, Malchus).

Zimní mini Fryyfest se bude konat 24. listopadu 2012 v areálu J-Centra v Novém Městě pod Smrkem. Start bude v 16:30.

Program zahájí promítání filmu Piko (www.pikofilm.cz), jehož tématem jsou životy trojice mužů, jejichž osudy různým způsobem ovlivnila droga. Jedním z nich je i Dan Horyna, frontman skupiny Merlin (dříve také legendárních Vitacit) a zároveň psychoterapeut pracující s drogově závislými, sám vyléčený narkoman.

Následovat bude beseda právě s Danem Horynou, která bude nejen o filmu Piko.

Večer zakončí pražská hardrocková legenda MERLIN, turnovští rockeři SILENT SESSION, místní crossover skupina RAIN a rockeři z Nového Města nad Metují REST DAY.

Vstupné je dobrovolné. Informace hledejte na www.fryyfest.cz

http://www.facebook.com/events/459998624044314/
http://www.fyyfest.cz/